Astrit Lulushi’s Blog

16 Maj, 2011

Problemet martesore, shkak për pagjumësi kronike për foshnjet

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës

Dihet se grindjet martesore mund të ndikojnë negativisht shëndetin shoqëror dhe  emocional të fëmijëve. Tani thuhet se grindjet martesore mund të mbajnë zgjuar jo vetëm çiftet por edhe fëmijët e tyre. (more…)

Krijoni një sajt ose blog falas te WordPress.com.