Astrit Lulushi’s Blog

11 Dhjetor, 2012

Kombinimi i kalciumit me vitaminë D – pasoja jo të mira

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës

Studimet e kaluara kanë treguar se vitamina D mund të mbrojë kundër humbjes së kujtesës dhe dobësimit të trurit.

(more…)

Krijoni një sajt ose blog falas te WordPress.com.