Astrit Lulushi’s Blog

26 Mars, 2013

Tuberkulozi në SHBA, në nivelin më të ulët

Filed under: Mjekesi,Statistike,Uncategorized — astritlulushi @ 3:29 am
Tags:

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës

TBEkspertët e quajnë këtë një histori suksesi.

(more…)

Pranvera dhe alergjitë

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës

alergiesKy lajm për miliona njerëz që vuajnë nga alergjitë, dhe lajmi është jo aq i mirë.

(more…)

Krijoni një sajt ose blog falas te WordPress.com.