Astrit Lulushi’s Blog

Rreth autorit

Astrit Lulushi shkruan a sjell njoftime mbi zhvillime në mjekësi, shkencë e fusha të tjera. Gjithashtu cdo të martë dhe të enjte në programin televiziv Ditari, Astriti sjell te reja mjekësore* të javës për shikuesit dhe dëgjuesit e programeve të Zërit të Amerikës në shqip.

*Të gjitha informatat në këtë blog jane vetëm për njohuri të përgjithshme dhe jo për zëvendësim të këshillave mjekësore dhe trajtimeve për kushte të veçanta shëndetësore, për të cilat ju duhet të konsultoheni me mjekun tuaj. Lidhje të jashtme website ofruar në këtë blog janë të destinuara për lehtësi sqarimi dhe vetëm për qëllime informative.

2 Koment »

  1. ne qoft se bon me bisidu ne Email q-plakaj@hotmail.com

    Koment nga qemailplakaj — 2 Nëntor, 2009 @ 8:36 am | Përgjigjuni

  2. I am unquestionably bookmarking this blog and sharing it with my friend, thank you nice blog 🙂

    Koment nga seco — 9 Tetor, 2010 @ 7:18 pm | Përgjigjuni


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Krijoni një sajt ose blog falas te WordPress.com.

Këtë e pëlqejnë %d blogues: