Astrit Lulushi’s Blog

17 Shkurt, 2012

Ushqimet organike – sa të sigurta janë?

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës

Një studim i ri tregon se arseniku është i pranishëm në ushqime, duke përfshirë disa formula ushqyese për foshnjet dhe biskotat e energjisë për të rriturit.

(more…)

Krijoni një sajt ose blog falas te WordPress.com.