Astrit Lulushi’s Blog

14 Dhjetor, 2012

Hekuri shtesë dhe foshnjet nënpeshë

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës

Një lajm i mirë për foshnjet nënpeshë. Sipas një studimi të ri, një shtojcë e thjeshtë hekuri mund t’i ndihmojë në parandalimin e shumë problemeve në sjellje e njohje.
(more…)

Blog te WordPress.com.