Astrit Lulushi’s Blog

23 Mars, 2012

A ekziston ndonjë shenjë që mund të parashikojë goditjet në zemër?

Astrit Lulushi, Zëri i Amerikës

Studime të panumërta janë kryer mbi rreziqet për goditje në zemër dhe si të ulen ato. Por si për çdo sëmundje, për të parashikuar goditjet në zemër – shpesh të papritura – mjekëve u duhet një shenjë.

(more…)

Krijoni një sajt ose blog falas te WordPress.com.